3 דרכים לקידום האתר שלכם

 

הצורך באתר אינטרנט נגיש ואינפורמטיבי כבר ברור כיום לכל עסק, בפרט עסק קטן או שירות מקומי. לקוחות רבים שמחפשים שירותים ממש כמו שלכם מתחילים את החיפוש שלהם בגוגל, ואותם כבר לא תשיגו בשיטות מסורתיות יותר כמו עלונים או שיווק מפה לאוזן. אבל אתר כשלעצמו לא מספיק, וחשוב גם להשקיע בקידום שלו. איך עושים את זה? 

 

למה חשוב להשקיע בקידום האתר?

פשוט – אנחנו רוצים שכמה שיותר לקוחות יגיעו אלינו ולכן אנחנו נפעל בכמה דרכים וכן, נצטרך גם להשקיע בזה כסף. אם אתם חוששים מהנושא הכספי בתור עסק חדש, כדאי שתדעו שכשמדברים על נושאים כמו קידום ממומן או קידום אורגני בגוגל מחיר הוא לגמרי משהו שאפשר להתכונן אליו, וזה ממש לא צריך למנוע מכם להשקיע בקידום האתר שלכם.

להשקיע באתר

דרך אחת: קידום ממומן בגוגל

המשמעות של קידום ממומן היא פשוטה – אנחנו משלמים לגוגל כסף כדי שהם יקדמו את האתר או המודעה שלנו. מה זה אומר יקדמו? כשלקוח מחפש משהו, הוא רושם ביטוי או מילת חיפוש, ומקבל דפים של תוצאות. בדרך כלל לקוחות לא יגיעו לעמוד השלישי והרבה גם לא יטרחו לעבור מהעמוד הראשון, לכן השאיפה שלנו תהיה להיות במקום כמה שיותר גבוה. אם יש לנו אתר חזק שמקודם אורגנית זה יקרה באופן טבעי אבל אם לא אנחנו יכולים לשלם לגוגל כדי להופיע גבוה יותר.

 

דרך שנייה: פרסום ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות, כמו פייסבוק ואינסטגרם הן מקום חשוב מאוד לשיווק של עסקים ובמיוחד קטנים. פוסטים שמפרסמים בפייסבוק או באינסטגרם מאפשרים לכם לתת טעימה קטנה מהידע והאישיות שלכם כדי לשכנע לקוחות שכדאי להם לשמוע מכם עוד – כלומר, להיכנס לאתר שלכם – או אולי אפילו לקנות מכם שירות או מוצר. אבל חשוב לדעת לעשות את זה בצורה טובה ואותנטית, כדי שהפרסום יהיה יעיל ובאמת יגרום לאנשים לרצות לשמוע מכם עוד.

 

דרך שלישית: קידום אורגני

המשמעות של קידום אורגני היא בעצם שבאופן טבעי ולא מלאכותי מנוע החיפוש של גוגל מקדם אתכם מעלה ברשימת תוצאות החיפוש כך שתגיעו מהר יותר לעין של הלקוחות. זה חשוב במיוחד כי אלה התוצאות שנתפסות אמינות יותר ובהתאם לכך מניבות לקוחות שממש נכנסים לאתר וקוראים ולא מקליקים לשנייה ונוטשים. באתר של CXM – ניהול חווית לקוח שמעניקה את השירות, תוכלו למצוא מדריכים מקיף גם לנושא של קידום אורגני וגם מחשבון חכם ומעודכן לשנת 2024 שיאפשר לכם לקבל תשובות על כל השאלות שנוגעות לתמחור השירות הזה.

 

אז לסיכום הדברים, בימינו אתר האינטרנט שלכם והשיווק דרכו ובאינטרנט בכלל צריך להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית השיווק של העסק. כדי לקדם את האתר שלכם אתם יכולים להשתמש בכמה דרכים, וחשוב להתאים את הדרך למקרה של העסק והאתר שלכם.

אתר אינטרנט